O nas

Jesteśmy producentami mebli kuchennych, jadalni, bibliotek ,mebli łazienkowych,garderób. Mamy również bogate doświadczenie w produkcji drzwi zewnętrznych i wewnętrznych oraz schodów. W naszej ofercie znajdują się także detale wykończeniowe, takie jak listwy przypodłogowe, lamperie.

Posiadamy własną produkcję frontów meblowych, co umożliwia nam tworzenie nietypowych kolekcji, dostosowanych do indywidualnych gustów i potrzeb klientów. Długoletnie doświadczenia stolarskie, w połączeniu z doświadczeniami aranżacyjnymi, przywiązaniem do detali i wykorzystaniem najlepszych materiałów są gwarancją solidności wykonania i wysokiej jakości naszych produktów. Oferujemy m.in. fronty meblowe z litego drewna lub MDF-u stylizowane, lakierowane, pokrywane fornirem z różnego rodzaju gatunków drewna lub okładziną kwarcytową w naturalnych wybarwieniach, dającą niepowtarzalny efekt solidnej bryły kamienia. Wszystkie meble realizowane są w oparciu o indywidualne projekty.

Współpracujemy ze znanymi ze swej perfekcji producentami okuć , takimi jak blum, peka, simonswerk , których asortyment zapewnia nienaganne funkcjonowanie przez cały okres użytkowania mebli.

Nasza firma ceni sobie bardzo współpracę z architektami i projektantami, których wyobraźnia w połączeniu z naszymi umiejętnościami stolarskimi pozwala na tworzenie jedynych w swoim rodzaju, wyjątkowych wnętrz.

Stylowe Wnętrza